Úvod


 
Hogon.org | HOGWARTS ONLINE | Škola čar a kouzel v Bradavicích
Hogwarts Online (zkráceně Hogon nebo HO) je Harry Potter RPG hra simulující prostředí Bradavic. Každý případný zájemce o studium v naší škole má jedinečnou možnost vstoupit do příběhu o životě v kouzelnickém světě, který jsme mohli zaznamenat v knihách a filmech o Harrym Potterovi. Děj se odehrává na počátku devadesátých let dvacátého století. Hra se nedrží událostmi přesně popisovanými v knize, ty se shodují pouze do doby prvního pádu Vy-víte-koho, ale rozvíjí svůj vlastní a naprosto originální příběh, na jehož rozvoji se podílí v rámci RPG každý jednotlivý hráč.
 
Průběh výuky v Hogwarts Online
Každý hráč má jedinečnou možnost zapsat se do výuky nejrozličnějších předmětů z oboru čar a kouzel. Výuka probíhá formou online praktických hodin, v nichž se vaše postavy mohou zdokonalovat v kouzlení, přípravě lektvarů nebo létání na koštěti. Chceš se stát studentem Bradavic? V tom případě neváhej a zaregistruj se!
 
REGISTRACE OTEVŘENA!
Chcete-li se zaregistrovat, pročtěte si nejprve Pravidla RPG a Školní řád, protože jejich neznalost neomlouvá.

Nástěnka


Severus Snape 16. 3. 2019 (2:16)
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PROFESORY
 
Pro vážné zájemce otevíráme konkurzní řízení na profesory v naší škole. Baví-li vás svět Harryho Pottera, máte dostatek zkušeností z oblasti RPG, dobré vyjadřovací schopnosti a zdařilý písemný projev, pak neváhejte a připojte se do našeho profesorského sboru.
 
Náplň práce profesora:
Profesor není jen hráč s rozšířenými právy, je především spolupracovníkem vedení, součástí gamemasterů, bez nichž by hra nemohla fungovat. Hlavní činnost spočívá ve vedení výuky (dle časových možností) a všech věcí, které s ní jsou spojeny (domácí úkoly, testy a jejich opravování). Mezi další činnosti patří vypisování soutěží, organizace školních akcí a života ve škole, vypravěčem vedené hry, apod.
 
Máte-li skutečný zájem o profesorský post, odešlete na e-mail reditelstvi@alohomora.cz následující:
  1. základní informace o sobě + kontakt na discord (přidejte se i na hlavní server, abychom vás mohli kontaktovat)
  2. reálný věk
  3. stručný životopis navrhované postavy
  4. stručný motivační dopis (způsob zpracování záleží jen na vás)
Nejpozději do jednoho týdne od odeslání přihlášky se vás budeme snažit kontaktovat a domluvit se na dalším jednání.

Dolores Jane Umbridgeová 15. 3. 2019 (11:46)
Miliónový piknik

Doražte na pohodový odpolední čajový dýchánek a mňamózní dortík! Akce bude probíhat v poklidném tempu, občerstvení na místě, možná si i něco pěkného zasadíte, nebo získáte pár těch galeonů pro vlastní potřebu. Vlastní domácí pochutiny lze přinést také, ale s předpokládáním, že zpět si už nic neodnesete.

Kdy: 16.3. 2019, od 20:00
Kde: Náměstí v Blábolivém Brodu
S sebou: Obyčejný hliněný květináč, pohodlné oblečení a dobrou náladu!

Severus Snape 15. 3. 2019 (4:58)
Několik nonRP informací úvodem...
 
Zaregistrovali jste se do RPG hry na motivy knih a filmů o Harrym Potterovi, která vám již brzy umožní osvojit si nejrůznější kouzelnické dovednosti při studiu ve Škole čar a kouzel v Bradavicích. Než se však vydáte z nástupiště 9 a 3/4 Bradavickým expresem do školy, čeká na vás několik příjemných prázdninových dní určených k seznámení a odpočinku. Vaše postavy se nyní mohou setkávat na nejrůznějších místech mimo budovy školy. Teprve se postupně rozrůstáme, možná tu a tam narazíte i na nějakou chybu nebo rozpracovanou záležitost, budeme však velice rádi za každé doporučení případným zájemcům o naší hru.
 
Odjezd do Bradavic je zatím plánován na 30. 3. od 18:00 z nádraží King's Cross, nástupiště 9 a 3/4. O dvě hodiny později se uskuteční slavnostní zahájení nového školního roku ve Velké síni v Bradavicích, při kterém budete zařazeni do kolejí. Pokud se nebudete moci obou akcí zúčastnit, nemusíte se obávat , protože vaše posavy převedeme systémem.
 
Nezapomeňte se přidat na náš discordový server, který slouží především pro komunikaci hráčů mimo herní prostředí.
 
Příčná ulice se teprve postupně upravuje a předělává, nicméně i tak si můžete již nyní zakoupit mnoho zajímavých produktů, jimiž obohatíte svůj inventář. K výdělku peněz budou sloužit především brigády a soutěže, snažte se ale penězi co nejvíce šetřit.

[1] [2] [3]
Archiv zpráv
×